Pi Cemiyeti Nedir?

Bazı pişmanlıklar tekrar edilecek kadar güzeldir..
Pişman İnsanlar Cemiyeti

Nedir Pişman İnsanlar Cemiyeti?

Pişman İnsanlar Cemiyeti; kimine göre sıradan, kimine göre sıra dışı ancak burada var olanlar için sadece herkesin toplandığı bir mahalle… Yayın hayatına 1 Aralık 2016’da başlayan radyo programının hikayesi, dergi ile bütünleşerek yeni bir yola çıkıyor.

Reha Özcan’ın Kasım 2016’da bir gece vakti balkonda aklına gelen bir program… Sessizce evinde dünyayı düşleyen, bazen düşünen, bazen de düşen birçok insanın bir araya gelmesini sağlayan radyo programı; aynı zamanda birçok katılımcının daima yan yana hissetmesi, samimiyeti ve sıcaklığıyla birlikte yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor.

Her Perşembe 23.59’da Karma Türkiye müzik platformu üzerinden canlı yayınları sayesinde dinleyicileri ile buluşan Pişman İnsanlar Cemiyeti, aynı zamanda her ay yeni bir sayısı ile de okurlarına kavuşuyor.

Hikayen, hikayemdir!

Radyoda telefonla senin hikayeni dinleyen Reha ve Cemiyet dinleyenleri olduğu gibi; dergide de yine senin öykün, şiirin, deneme yazın var.

Eğer herkes ya da her şey sıradan geliyorsa sıra dışı olabilirsin. Her şey sıra dışı ise sıradan olmayı tercih edebilirsin. Çünkü sen, senin için farklı değil; sadece kendinsin. Kendin ol yeter!
İyi değilsen çık bir balkona ve dön bak dünyaya!
Hepsi bu kadar.